Papildytas Vilniaus maršrutų archyvas

© Vitalij Kitov, entuziastai.marsrutai.lt nuotr.

Viešojo transporto entuziastas Vitalij Kitov, kuriantis maršrutų archyvą (www.entuziastai.marsrutai.lt/1386.aspx), kuriame kaupiama istorinė informacija, baigė pildyti vieną Vilniaus archyvo dalį - troleibusų maršrutų skiltį.

Maršrutų archyvas - tai viešojo transporto entuziastų puslapyje (www.entuziastai.marsrutai.lt) esanti skiltis, skirta besidomintiems viešojo transporto maršrutų istorija.

Šiuo metu baigtas kurti dažniausiai Vilniaus mieste sutinkamos viešojo transporto rūšies - troleibusų - maršrutų archyvo puslapis.

Jame iš viso yra 26 buvę ir esami troleibusų maršrutai. Kiekvienam maršrutui sukurtas atskiras puslapis, kuriame apžvelgiama to maršruto istorija, pateikiama maršruto trasa ir stotelės, kuriose troleibusai sustodavo ar tebesustoja.

Tikruosius viešojo transporto entuziastus sudomins ir papildoma informacija: transporto priemonių skaičius maršrute, bei paminėtas troleibusų parkas, kuriuo aptarnautas maršrutas.

Yra ir maršrutų, kurių trasų tiksliai nežinome, tačiau turime duomenų apie jų egzistavimą praeityje. Todėl prašome lankytojų, galinčių suteikti papildomos informacijos, kreiptis į mus elektroniniu paštu entuziastai@marsrutai.lt.

2 komentarai:

 • #2
  Gravatar of JuliusJulius
  2010 m. lapkričio 2 d. 16:29:48
  Administratorius

  Jei tokių turite, tai pasidalykite su mumis :) o jei neturite, tuomet teks luktelėti, kol atsiras, jei tik pavyks gauti... Tačiau tai užtruks, kadangi šiuo metu turime darbų, planų ir idėjų sąrašą, susijusį su maršrutai.lt ir viešojo transporto entuziastų tinklapiais bent keleriems metams į priekį.

 • #1
  Gravatar of skaitytojasskaitytojas
  2010 m. lapkričio 2 d. 13:31:40

  Super!
  gal kada nors būtų įdomu pridėti senų transporto apsisukimo žiedų, linijų likučių foto

Rašyti komentarą

Komentuoti negalima