<< atgal

Nevažiuoja nuo 2008-06-01.

10ANaujininkai – Kauno g. – Naujininkai
Maršruto Naujininkai – Kauno g. transporto priemonės nuotrauka
10A maršrutas, Naujininkai, 2008-02-08

Trasa: st. Naujininkai, Dariaus ir Girėno g., Švitrigailos g., st. Sparta (galinė), Švitrigailos g., Naugarduko g., Algirdo g., Kauno g., Švitrigailos g., Dariaus ir Girėno g., st. Naujininkai.

Stotelės: Naujininkai – Prūsų st. – Sparta (1) – Sparta (2) – Prūsų st. – Naujininkai.

Darbo režimas: kasdien, visą dieną.

 

2007-06-01 – dėl viaduko per geležinkelį Dariaus ir Girėno g. rekonstrukcijos darbų sustabdytas troleibusų eismas į Naujininkus. 10 ir 17 maršrutai nukreipti apylankomis. Viaduku buvo leidžiamas eismas viena juosta ir tik viešąjam transportui. Siekiant kompensuoti troleibusų eismo sustabdymą, atidarytas laikinas privežantis maršrutas nr. 10A. Trasa: st. Naujininkai, Dariaus ir Girėno g., Švitrigailos g., Kauno g., st. Sparta, Kauno g., Algirdo g., Panerių g., Švitrigailos g., Dariaus ir Girėno g., st. Naujininkai. Maršrutu kasdien važiavo 1 autobusas, o darbo dienomis piko metu prisidėdavo 2-as.

2007-09-01 – siekiant padaryti persėdimus į kitus maršrutus patogesnius, pakeista maršruto trasa ties „Spartos“ stotele: ..., Švitrigailos g., Naugarduko g., Algirdo g., Kauno g., Švitrigailos g., ...

2008-06-01 – maršrutas panaikintas dėl mažo keleivių srauto, kuriam turėjo įtakos prastas tvarkaraščio derinimas su kitais maršrutais.